سلام دوستان ، حالتون چطوره ؟ امیدواریم که حسابی خوب باشید چون امروز تو ربات افزار قراره که با هم مسابقات ربات های جنگجو 2019 رو ببینیم! رقابت های خشن و جذابی که در اون ربات های جنگجو بر سر مرگ ☠️ و زندگی شون ، با هم مبارزه می کنن ?!

همونطور که میبینید، این ویدئو مربوطه به فصل چهارم مسابقات تلویزیونی BattleBots که در سال 2019 برگزارشد. مسابقات جذابی که به راه انداختن نبرد خونین بین ربات های گلادیاتور شهرت داره و ن همه رو جذب خودش میکنه.

 

شکل ربات های شرکت کننده در مسابقات ربات های جنگجو 2019

اگر شما دوره های قبلی مسابقات ربات های جنگجو 2019 را دیده باشید ، قطعا میدانید که شرکت کنندگان این رقابت های باید برای پیروزی در مقابل حریفانشون، ربات های خود را با نهایت خلاقیت و استراتژی طراحی نمایند!

زیرا ربات های شرکت کننده در این مسابقات با چالش ها و موانع خطرناک زیادی در طی مسیر روبه رو خواهند شد.

 

یکی دیگر از جذابیت های این مسابقات، حضور قهرمانان دوره های قبل در فصل های جدید است.  در چنین نبرد هایی علاوه بر اینکه قهرمانان دوره های قبل با حریفان و چالش ها جدیدی روبروی خود میکند، هیجان مسابقات را هم افزایش می دهد.

زیرا در رقابت هایی این چنینی که ما شاهد جدال خلاقیت جوانان و تجربه قهرمانان هستیم. باید ببینیم که کدام ویژگی بیشتر میتواند باعث پیروزی گلادیاتور های مابشو. تجربه یا خلاقیت ؟؟

 

 این ربات ها چگونه رقبا خود را از میدان به در میکنند؟

همانطور که قبلا گفتیم، ربات های مسابقه تلویزیونی BattleBots همگی قدرت تخریب بسیاری دارند و هیچ رحمی به یکدیگر نمی کنند. تا زمانی که ربات مقابل به طور کامل از صفحه بازی خارج نشده است بازی ادامه دارد. بنابراین ربات هر تیمی باید تا نابودی کامل ربات  تیم مقابل پیش برود ?.

بر همین اساس جنگجویان شرکت کننده در این مسابقات این ربات ها اغلب از صلاح های کشنده ای مانند: تیغه های کشنده (کاربرد چنین صلاح هایی تیکه پاره کردن حریف است) استفاده می کنند.

بنابراین  این رقابت ها که بیشتر به کشتی کج شباهت دارند! و به جای جنگ انسان ها، صحنه هایی از جنگ ربات ها را به ما نشان میدهند، بی شک  شامل صحنه های اکشن و بی رحمانه بسیاری هستند!

 

 

 

ربات جنگجو شرکت کننده در مسابقات ربات های جنگجو 2019

 

لیگ های مسابقات ربات های جنگجو 2019:

 

 That’s What You Call a KO

You Mess with the Bull, You Get the Drum

Don’t Flip Out

A Duck Only a Mother Could Love

A Family Affair

Buckers and Brawlers

The Most Destructive Robot

 

 

روند مسابقات ربات های جنگجو 2019 :

در زمان شروع مسابقات ربات های جنگجو 2019، 67 ربات در این رقابت های خونین شرکت کردند. اما با گذشت زمان و رسیدن به 1/16 ام نهایی، به تدریج ربات های ضعیف تر از گردونه مسابقات حذف شدند. این روند هرچه به انتهای مسابقات نزدیک تر میشد ، به دلیل خشونت شرکت کننده ها، افزایش میافت تا در نهایت مقام قهرمانی از آن کسی شد که در این ماراتون مرگ ☠️  زنده مانده  بود .

 

اگر دوست دارید ویدیو های بیشتری از این مسابقات یا هر مسابقه دیگری یا مصاحبه از کار افرین در حوضه الکترونیک یا رباتیک را در سایت ما ببنید ، برای ما همین زیر نظر بزارید ، منتظر نظرات شما هستیم تا به کمک شما هر روز برای بهتر شدن تلاش کنیم

 

خب اینم از ویدئو مسابقات ربات های جنگجو 2019،امیدوارم کلی لذت برده باشید و تو ویدیو های بعدی هم با ما همراه باشید .

همچنین شما میتونید برای دیدن ویدیو های بیشتر به صفحه اینستاگرام ما سربزنید .

تا علاوه بر سرگرم شدن با کلی از ربات های جدید و تکنولوژی های روز دنیا هم آشنا شید ?.

مقالات مرتبط

مقالات مرتبط

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید:
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تعداد علاقه مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده اند: 3,594 نفر

ده + پانزده =