X

main-about-us
ربات افزار از سال 1388 با مدریت هادی رحمتی شروع به فعالیت کرده که تا پنج سال در زمینه های مختلفت مکانیک و الکترونیک و برنامه نویسی و رباتیک کودک فعالیت آموزشی میکرده در سال 93 با توجه به کمبود قطعات مناسب در این زمینه ها ربات افزار فروشگاه اینترنتی خود را افتتاح کرد. در سال 1396 با توجه به افزایش نیاز جامعه رباتیک ایران و عدم دسترسی شهر دیگربه خدمات مناسب تولید pcb ربات افزار کارخانه تولید و چاپ مدار چاپی افتتاح کرد در سال 1397 با توجه به سفارشات متعدد کارخانجات برای انجام پروژه های مختلف مورد نیاز کشور بخشی برای انجام این امور با بهترین و تحصیل کرده ترین افراد ایران در رشته های الکترونیک و برنامه نویسی و مکانیک افتتاح کرد در سال های 1398 و 1399 با توجه به تحریم های متعدد و فرا رسیدن دوران کرونا محصولات مختلفیدر زمینه های آسانسور و تجهیزات پزشکی تولید و روانه بازار و بیمارستان ها کرد تا دست شرکت های چینی در این زمینه از بازار های اران کوتاه شود و همچنین مردم عزیزمان ایران در بخش پزشکی به علت کمبود امکانات جان خود را از دست ندهند . در سال 1400 ربات افزار جدا از ادامه تولید محصولات قبلی محصولات جدیدی به خانواده خود اضافه کرد همچنین با توجه به ادامه پیدا کردن کرونا و عدم دسترسی کارخانجات ، دانشجویان ، کسب کار های مختلف به خدمات تولید و قطعات با کیفیت دست به تحولی بزرگ زد و امروز پلتفرم آنلان یکپارچه با قابلیت های بسیار زیاد ربات افزار شکل گرفت . امروز با این پلت فرم کارخانجات و کسب کار های مختلف و دانشجویان به صورت انلاین به خدمات تولید از قبیل چاپ pcb ، ساخت قطعات با چاپگر های سه بعدی ، تولید پنل های پلی کربنات ، سفارش انواع پروژه دسترسی دارند همچنین هزاران قطعه الکترونیکی ، ابزار الات و مکانیک با بهترین کیفیت و بهترین قیمت را میتوانندزبه صورت بر خط سفارش دهند . در کنار تمام این مسائل از اخرین اخبار تکنولوژی و مسابقات رباتیک اطلاع یابند یا برای دیده شدن در این پلتفرم تبلیغ نمایند.

×

فعالیت ربات افزار

محصولات خارجی که وارداتی بود را بومی سازی میکرد و با کارخانه جات متعددی همکاری میکرد در سال 97 تصمیم براین شد که در ارثه آموزشی و صنعتی گام بزرگ و تحولی عظیم ایجاد کند که ربات افزار امروز به وجود آمد.

بیش از

0

هزار دنبال کننده

بیش از

0

هزارساعت مطلب آموزشی

بیش از

0

هزارمحصول تولید شده

بیش از

0

سال سابقه کار

ارائه سرویس خدمات و سرویس خدمات آنلاین!

پلت فرم ربات افزار این امکان را ایجاد کرده تا تمام مهندیس و کارگاه هایی که احتیاج به خدمات صنعتی سخت افزاری و نرم افزار ی و ... در انواع مختلف برای تولید یک محصول دارند را یک جا برآورده کرده تا در زمان و هزینه تولید صرفه جویی کرد!

2103.i607.025_smart_industry_monochrome_isometric_web_site [Converted]

چاپ مدار

خدمات سفارش و چاپ آنلاین مدار های pcb

چاپ پیرینتر 3D

خدمات سفارش و چاپ آنلاین پیرینتر 3D

ساخت و تولید

ساخت و تولید پروژه های مراکز صنعتی و...

چاپ پلی کربنات

چاپ پلی کربنات در انواع مختلف

پزشکی

فعالیت در ساخت تجهیزات پزشکی مختلف

هوشمند سازی

ساخت تجهیزات هوشمند برای ساختمان ها

آسانسور ساختمان

تولید احضار و فتوسل پرده ای آسانسور

قطعات و تجهیزات

توزیع قطعات و تجهیزات الکترونیک و رباتیک

پروژه و کامپونت ها

ارائه فایل و سورس کد پروژه ها

دوره های آموزشی

ارائه ویدیو آموزشی و جلسات آنلاین

مطالب آموزشی

آموزش صفر تا صد الکترونیک و رباتیک

اینستاگرام ما
واتساپ ما

آخرین مقالات