BattleBots 2019 Season – مسابقات ربات های جنگجو 2019

سلام امروز هم با یه ویدئو دیگه در خدمتتونیم.تو این ویدئو ربات های جنگجو رو میبنین که باهم مسابقه میدن یا بهتره بگیم  باهم میجنگن ⚔  

این ویدئو مربوطه به فصل چهارم مسابقات تلویزیونی BattleBots که در سال 2019 برگزارشد. این مسابقات جذاب پره از ربات های گلادیاتور که با جنگای خونینشون همه رو پای تلویزیون میکشن.

شرکت کنندگان در این شو هیجان انگیز باید ربات های خود را با خلاقیت و داشتن استراتژی  طراحی کنند. و در نهایت به مقام قهرمانی برسند.  قهرمانان دوره های قبل در فصل های جدید هم حاضر شده اند تا حریفان جدیدی را روبروی خود ببینند و چالش جدیدی با یک ربات جدید تجربه کنند. پشت سر هر رباتی که طراحی می شود. چندین مهندس رباتیک ، برق و کامپیوتر نشسته اند و سعی می کنند که با هر مسابقه تجربه کسب کنند و در صورت شکست طرح خودشان را مورد بازبینی قرار دهند.

رفتار گلادیاتور های بی رحم…

ربات های مسابقه تلویزیونی BattleBots همگی قدرت تخریب بسیاری دارند و هیچ رحمی به یکدیگر نمی کنند. تا زمانی که ربات مقابل به طور کامل از صفحه بازی خارج نشده است بازی ادامه دارد و باید هر تیم تا نابودی کامل ربات تیم مقابل پیش برود.

این ربات ها گاها صلاح های کشنده ای مانند: تیغه های کشنده  دارند که ربات مقابل را تیکه پاره می کند. به همین دلیل است که این مسابقه طرفداران بسیاری پیدا کرده است .و شامل صحنه های اکشن و بی رحمانه بسیاری در طول هر راند از مسابقه است.

اگر بخواهیم این رقابت ها را به چیزی تشبیه کنیم بی شک آن کشتی کج است. با بین تفاوت که در این رینگ خونین ربات ها بجای انسانه مقابل یکدیگر قرار میگیرند.

مراحل این رقابت ها:

  • That’s What You Call a KO
  • You Mess with the Bull, You Get the Drum
  • Don’t Flip Out
  • A Duck Only a Mother Could Love
  • A Family Affairشرکت کنندگان
  • Buckers and Brawlers
  • The Most Destructive Robot

 

در آغاز مراحل بالا 67 ربات در مسابقات حضور پیدا کردند که بمرور زمان وبا رسیدن به یک شونزده نهایی بیشتر آنها از گردونه مسابقات حذف شدند.و هرچه به انتهای مسابقات نزدیک تر میشد ،خشونت شرکت کننده ها نیز بیشترمیشد،تا بتوانند جایگاه خود را تثبیت کنند.

و در اخر مقام قهرمانی از آن کسی شد که  برنده این ماراتون مرگ بود.

 

خب اینم از ویدئو امروز،امیدوارم که لذت برده باشید.حتمابه اینستاگرام ما سربزنید تا ویدئوهای جذاب مارو از دست ندین

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید:
تعداد علاقه مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده اند: 0 نفر
دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *