جشواره ملی دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 درباره جشواره ملی دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر …  

جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیرکه از تاریخ از ۲۲ تا ۲۴ / مرداد/ 1398  برگزار میشود ، مجموعه‌ای  از رقابت های متنوع است که چهار محور اصلی دارد:

  • مسابقات علمی

در این بخش ما شاهد مسابقات مربوط به رباتیک، سازه ماکارونی، کمیکار، برنامه نویسی، اریگامی، نجات تخم مرغ، مکاسیستم، دومینو، هوافضا و … هستیم که میتوان گفت از پر مخاطب ترین بخش های  جشنواره دانش آموزی امیرکبیر به حساب می آیند.

  • نشست‌های تخصصی
  • غرفه‌های علمی
  • بخش آزاد

که ما دربخش آزاد بیش از ۷۰ رشته شامل: فیزیک، زیست شناسی، نجوم، هنر و معماری، مکانیک، ادبیات فارسی و زبان انگلیسی، ریاضی، شیمی و … را شاهد هستیم.

 

دیگر بخش های جشواره :

از دیگر بخش های جذاب این جشواره میتوان به اردوهای دانش آموزی امیر کبیر اشاره کرد. این اردو هایک روزه هستند. و هدف از برگذاری آنها آشنایی دانش آموزان با تحقیقات و پژوهش های علمی است. همچنن آنها در این اردوها با دانشگاه صنعتی امیر کبیر و  رشته های فنی-مهندسی بیشتر آشنا میشوند. ام اهدف اصلی این اردوها این است که دانش آموزان یک روز پرنشاط را تجربه کنند . و در کنار تفریح و شادی مطالب علمی هم بیاموزند.

بخش دیگری که قصد داریم به شما معرفی کنیم کارگاه های دانش آموزی است. این کارگاه ها برافزایش مهارت ها تایید دارند و به مطالب عملی ای که فراتر از ها هستند می پردازند.همچنین با هماهنگی مدارس، امکان برگزاری این کارگاه‌ها در مدارس و توسط اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر وجود دارد. این کارگاه‌ها ۱۳ ساعته بوده و شرکت کنندگان در این دوره‌ها از، تخفیف ویژه ،برای ثبت نام در جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیر برخوردار خواهند شد.

 

رباتیک در جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر:

کاملا واضح که مهمترین بخش جشواره امیر کبیر برای مابخش رباتیک ، دراین بخش ما قرار شاهد رقابت های ربات های دانش آموزی باشیم. این رباتها میتونن یکی ازانواعی که در ادامه میگیم باشند:

ربات مسیر یاب

ربات جنگجوی سبک

ربات جنگجوی سنگین⚔ ️‍♂️

ربات آتش نشان

و…

که قراره رقابت های جذابی رو رقم بزند. و ماهم حتما براتون ازشون فیلم و عکس تهیه میکنیم تا درجریان رقابت ها قرار بگیرید.پس یادتون نره اخبار ما رو دنبال کنید.

 

یادآوری:

فراموش نکنید که جشنواره دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۲۲ تا ۲۴ مرداد برگزار خواهد شد .و مهلت ثبت نام در جشنواره دانش آموزی امیرکبیر تا پایان تیر ۱۳۹۸ بود گرچه ممکن خیلی از شما مهلت ثبت نام رو از دست داده باشین ‍♀️ .

 

[icon name=”calendar” class=”” unprefixed_class=””] ولی نترسید مهلت ثبت نام این جشواره تا  10/مرداد/98 تمدید شده.

اگه هم این با نتونستید شرکت کنید ، عیبی نداره امیدوارم در دوره های بعدی حتما شرکت کنید. و یادتون نره مارو حتما دنبال کنید تا در جریان خبرها این جشواره قرار بگیرین .

 

جشنواره، کارگاه‌ها و اردو‌های علمی دانش‌آموزی در محل این دانشگاهصنعتی امیر کبیر  به نشانی: تهران- خیابان حافظ – پلاک ۳۵۰، دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر برگزار خواهد شد.
اگر علاقه مند بود تا درباره جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اطلاعات بیشتری کسب کنید . میتونید به وبگاه جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نشانی asrf.aut.ac.ir مراجعه کنید و یا با شماره‌های ۶۴۵۴۵۶۶۸ و ۶۴۵۴۵۶۵۴ و ۰۹۰۱۷۰۷۰۳۲۶ تماس بگیرید.

 

جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر قراره بزودی  برگزار شه و ما هم قراره با کلی گزارش خوب همراهتون باشیم، پس یادتون نره پیج اینستای مارو دنبال کنید .

[wp_ulike]
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل و شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید:
تعداد علاقه مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده اند: 0 نفر
دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *